Drzwi zewnętrzne

Wejściowe drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu. Pełnią całą masę funkcji — po wyborze odpowiednich drzwi wejściowych możemy poczuć się bezpiecznie i poprawić walory estetyczne mieszkania czy domu. Dopasowane do potrzeb użytkownika zewnętrzne drzwi wejściowe stanowią ochronę przed hałasem, zimnem, a także włamaniem. Właśnie dlatego decyzja o zakupie konkretnych drzwi nie powinna być podjęta na zasadzie przypadku. W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele drzwi — każdy z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedni wariant.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi DD10

Drzwi zewnętrzne ramiakowe
5502.90 

Drzwi DD107

Drzwi zewnętrzne ramiakowe
5227.50 

Drzwi DD11

Drzwi zewnętrzne ramiakowe
5719.50 

Drzwi DD113

Drzwi zewnętrzne ramiakowe
5276.70 

Drzwi DD118/AA

Drzwi zewnętrzne ramiakowe
5276.70 

Drzwi DD12

Drzwi zewnętrzne ramiakowe
5633.40 

Drzwi DD123

Drzwi zewnętrzne ramiakowo-szkieletowe
5645.70 

Drzwi DD129

Drzwi zewnętrzne ramiakowe
6076.20 

Drzwi DD129/AA

Drzwi zewnętrzne ramiakowe
6002.40 

Drzwi DD130

Drzwi zewnętrzne ramiakowe
5842.50 

Drzwi DD131

Drzwi zewnętrzne ramiakowe
5473.50 

Drzwi DD132

Drzwi zewnętrzne ramiakowo-szkieletowe
6383.70 
Ponad 14 lat
na rynku

Ponad 14 lat
na rynku

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Wysoka jakość
produktów

Wysoka jakość
produktów

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

Niskie
ceny

Niskie
ceny

Jak dobrać drzwi zewnętrzne do mieszkania lub domu?

Istnieje co najmniej kilka cech, którymi powinny odznaczać się zewnętrzne drzwi wejściowe. Do najważniejszych możemy zaliczyć wytrzymałość oraz szczelność. Trwałe drzwi wejściowe to przede wszystkim pewność, że zakup będzie inwestycją na długie lata. Solidne modele drzwi zewnętrznych stanowią świetne zabezpieczenie przed włamywaczami i nieproszonymi gośćmi.

Szczelne, najwyższej klasy drzwi to także ochrona przed dochodzącymi z zewnątrz nieprzyjemnymi odgłosami zaburzającymi Twój spokój. Ocieplane drzwi zewnętrzne sprawią, że zimą w domowym zaciszu łatwiej będzie utrzymać komfortową temperaturę, co przełoży się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Drzwi drewniane czy stalowe? Z jakiego materiału powinny być wykonane drzwi zewnętrzne?

Nasza oferta to szeroki wybór drzwi zewnętrznych. Posiadamy zarówno modele wykonane z drewna, jak i ze stali. Obie opcje posiadają swoje własne zalety, dlatego musisz zdecydować, jakie właściwości stanowią dla Ciebie priorytet. Zewnętrzne drzwi drewniane to tradycyjne rozwiązanie, które kojarzy się przede wszystkim z trwałością i świetną izolacją. Oprócz tego gwarantują możliwość cichego zamykania oraz niepowtarzalny klimat, który wynika z zastosowania naturalnego materiału.

Zewnętrzne drzwi stalowe to z kolei wybór idealny dla osób, które wolą minimalistyczną, wręcz surową estetykę. Jeśli chodzi o aspekty praktyczne, to drzwi zewnętrzne stalowe z właściwie dobranym ociepleniem wyróżniają się rewelacyjną odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Mogą być jednak odrobinę głośniejsze niż drzwi zewnętrzne drewniane, jednak są łatwiejsze w eksploatacji i niestraszna im wilgoć.

Kiedy warto wybrać drzwi zewnętrzne przeszklone?

Zewnętrzne drzwi wejściowe dostępne są u nas zarówno w wersji z szybą, jak i bez niej. Model drzwi wejściowych bez wbudowanej szyby to głównie ochrona przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów i innych osób, które pojawią się przed domem. Przeszklone drzwi zewnętrzne to z kolei wspaniały wygląd i możliwość wprowadzenia dużej ilości naturalnego światła do korytarza lub holu, które zwykle stanowią ciemne pomieszczenia.

Kwestia bezpieczeństwa czy izolacji cieplnej nie powinna stanowić powodu do obaw, zarówno drzwi zewnętrzne bez szyb, jak i dobrze zabezpieczone przeszklone drzwi zewnętrzne, będą chronić dom przed włamywaczami i niskimi temperaturami.

Czym wyróżniają się nowoczesne zewnętrzne drzwi?

W Door-Drzwi znajdziesz drzwi zewnętrzne, które charakteryzują się nowatorskim designem i dbałością o nawet najmniejsze detale. Posiadamy ogromny wybór drzwi wejściowych — u nas kupisz zarówno model utrzymany w klasycznym stylu, jak i nowoczesne zewnętrzne drzwi, które wzbogacą wygląd minimalistycznego domu lub mieszkania. Skorzystaj z naszej oferty i spraw sobie drzwi zewnętrzne wejściowe, które idealnie dopełnią projekt Twojego domu lub mieszkania.

Nie znalazłeś produktu, którego szukałeś?

Powiedz nam, czego szukasz, a postaramy się dodać ten produkt w naszej ofercie. W przypadku zamówienia większej ilości zaoferujemy specjalną cenę specjalnie dla Ciebie