Drzwi do łazienki

Urządzając łazienkę, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Liczy się bowiem nie tylko nasz gust i upodobania, ale także funkcjonalność wybieranych elementów. Drzwi do łazienki powinny być odporne na działanie wody i zniszczenia, a jednocześnie zapewniać nam prywatność. Do niedawna ich wybór nie był zbyt duży. Dzisiaj producenci oddają do naszej dyspozycji wiele różnorodnych modeli, dzięki którym każda łazienka ma szansę stać się wyjątkowa.

Drzwi do łazienki

Anetka

Drzwi wewnętrzne ramiakowe
699.99 
Promocja Dostępne od ręki

Beatka

Drzwi wewnętrzne ramiakowe
649.99 
Promocja Dostępne od ręki

Drzwi AGATKA

736.77 

Drzwi ALKA

589.17 

Drzwi AMELKA

626.07 

Drzwi ANDRZEJEK

drewniane ramiakowe
1946.55 

Drzwi ANETKA

921.27 

Drzwi ANKA

724.47 

Drzwi ANTOŚ

drewniane płytowe
1592.31 

Drzwi BART

drewniane ramiakowe
1946.55 

Drzwi BEATKA

859.77 
Ponad 14 lat
na rynku

Ponad 14 lat
na rynku

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Wysoka jakość
produktów

Wysoka jakość
produktów

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

Niskie
ceny

Niskie
ceny

Czym powinny charakteryzować się drzwi do łazienki?

Drzwi do łazienki muszą spełniać kilka podstawowych wymogów. Po pierwsze, bardzo ważne jest to, aby dokładnie sprawdzić ich wymiary. Łazienka to pomieszczenie, z którego każdy z domowników korzysta kilka razy dziennie. Aby zapewnić użytkownikom wysoki poziom komfortu, drzwi nie mogą się zacinać, odstawać lub nie domykać. Powinny także otwierać się na zewnątrz, a jednocześnie nie stykać się z meblami i innymi przedmiotami. Jeśli zdarzyło ci się kiedyś gościć u kogoś, kto zaniedbał te parametry, z pewnością wiesz, jak niewygodna staje się wówczas codzienna higiena.

Aby zachować komfort i wygodę, pamiętajmy także o elementach, które zapewnią nam prywatność. Drzwi do łazienki powinny być wyposażone w specjalny zamek z blokadą. Zabezpieczenie docenią zarówno domownicy, jak i ich goście.

Drzwi łazienkowe muszą być także odporne na wilgoć i łatwe w czyszczeniu. Każdego dnia będą one bowiem narażone na kontakt z wodą i zabrudzenia, zwłaszcza jeśli w domu przebywają dzieci. Aby zapewnić odpowiednią wentylację, wybrane drzwi powinny być również wzbogacone o specjalne kratki lub szczeliny.

Jak dopasować drzwi łazienkowe do wystroju mieszkania?

Jeszcze kilkanaście lat temu drzwi prowadzące do łazienki nie zachwycały swoim wyglądem. Ich dostępność na rynku była bardzo ograniczona. Kiedy w ofertach różnorodnych producentów zaczęły pojawiać się bardziej estetyczne i ciekawe modele, początkowo ich ceny nie zachęcały do zakupów. Dziś możesz wybrać drzwi do łazienki, które zmieszczą się w wyznaczonym budżecie, a jednocześnie idealnie wkomponują się w wystrój twojego domu.

W naszym salonie Door-Drzwi znajdziesz produkty, które spełnią twoje oczekiwania. Drzwi w kolorze ciemnego lub jasnego drewna, a może biel lub odcienie szarości? Z szybą czy bez? To ty decydujesz. Mleczne przeszklenia stanowią idealne doświetlenie pomieszczenia, jednak fani jednolitych płyt również znajdą w ofercie wiele produktów dla siebie.

W jaki sposób zamontować drzwi do łazienki?

Aby montaż drzwi łazienkowych przebiegł pomyślnie, należy najpierw zebrać dokładne pomiary. Najlepiej zrobisz, umawiając się ze specjalistą Door-Drzwi na wizytę w twoim domu. Prawdopodobnie będziesz mógł wybrać jeden z produktów dostępnych od ręki. Może się jednak zdarzyć, że otwory w twoim mieszkaniu odbiegają od przyjętych standardów. Wówczas należy zdecydować się na drzwi do łazienki wykonywane na specjalne zamówienie klienta. Profesjonalista zwróci również uwagę na podłogę, ościeżnice i elementy wykończeniowe. One także mają wpływ na ostateczny i satysfakcjonujący montaż twoich drzwi.

Nie znalazłeś produktu, którego szukałeś?

Powiedz nam, czego szukasz, a postaramy się dodać ten produkt w naszej ofercie. W przypadku zamówienia większej ilości zaoferujemy specjalną cenę specjalnie dla Ciebie