Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe

Nowoczesny i estetyczny efekt? To muszą być wewnętrzne drzwi bezprzylgowe! Gwarantujące gustowny efekt drzwi bezprzylgowe stanowią istotną część naszej oferty. Nie posiadają one przylgi i dzięki temu tworzą z ościeżnicą jedną płaszczyznę. Inwestując w tak zwane drzwi bezfelcowe, użytkownik może również sprawić, że zawiasy staną się niewidoczne. Bogaty wybór w Door-Drzwi powoduje, że każdy może u nas znaleźć idealny model drzwi wewnętrznych, który świetnie wpasuje się do wnętrza. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie sprawdzone przez nas opcje — wykonane z dbałością o najmniejsze detale, z wysokiej klasy materiałów, o rewelacyjnym wyglądzie. Znajdź wymarzone drzwi wewnętrzne bezprzylgowe w Door-Drzwi!

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe

Drzwi ANDRZEJEK

drewniane ramiakowe
2163.57 

Drzwi ANTOŚ

drewniane płytowe
1610.10 

Drzwi BART

drewniane ramiakowe
2077.47 

Drzwi BOGUSIA

790.85 

Drzwi BORYSEK

drewniane ramiakowe
2200.47 

Drzwi CELINKA

971.54 

Drzwi CYPRUS

drewniane ramiakowe
1966.77 

Drzwi DENISEK

drewniane ramiakowe
2065.17 

Drzwi DIANKA

776.95 

Drzwi FABIANEK

drewniane ramiakowe
2163.57 

Drzwi GRACEK

drewniane ramiakowe
2225.07 
Ponad 14 lat
na rynku

Ponad 14 lat
na rynku

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Wysoka jakość
produktów

Wysoka jakość
produktów

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

Niskie
ceny

Niskie
ceny

Bezprzylgowe drzwi wewnętrzne — zalety

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na nowoczesne drzwi wewnętrzne bezprzylgowe? Jest to popularny rodzaj drzwi z wielu względów. Jednym z nich jest fakt, że drzwi bezprzylgowe powiększają optycznie wnętrze. Jeszcze lepszy efekt pod tym względem można uzyskać, dopasowując odpowiedni kolor drzwi do reszty pomieszczenia. Oprócz tego drzwi ukryte świetnie sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, ponieważ są minimalistyczne ze względu na brak wystających elementów. Dużym atutem jest też fakt, że drzwi bezprzylgowe są bardziej odporne na uszkodzenia z uwagi na nieopieranie się o futrynę.

Do jakiego wnętrza wybrać drzwi bezprzylgowe wewnętrzne?

Kiedy warto wybrać drzwi bezprzylgowe? To idealny rodzaj drzwi do wnętrz o nowoczesnym wykończeniu. Drzwi bezprzylgowe nadadzą stylowego charakteru minimalistycznym lub industrialnym pomieszczeniom. Niezwykle prosta budowa ze zlicowaną powierzchnią sprawia, że nowoczesne drzwi bezprzylgowe stapiają się ze ścianą, tworząc tym samym wyjątkowo estetyczny efekt. Klasycznymi drzwiami przylgowymi możemy natomiast wzbogacić wnętrze tradycyjne — w takim sprawdzą się one doskonale.

O czym pamiętać przy wyborze drzwi wewnętrznych bezprzylgowych?

Drzwi bezprzylgowe mają szereg zalet i decyduje się na nie duża ilość użytkowników! Są niewątpliwie modnym elementem wyposażenia. Zanim jednak wyposażysz się w wewnętrzne drzwi bezprzylgowe, zwróć uwagę na ich kierunek. Gwarantujące wygodę drzwi wewnętrzne bezprzylgowe powinny otwierać się w odpowiednią stronę. Oprócz tego należy dopasować odpowiednią ich szerokość, wysokość skrzydła oraz zamek. Użytkownik może bowiem dostosować rodzaje drzwi bezprzylgowych według własnych potrzeb, decydując się na wariant z samą klamką, możliwością zamknięcia na klucz lub zamkiem stosowanym w przypadku łazienek i WC.

Jak zamontować drzwi pokojowe bezprzylgowe?

Drzwi bezprzylgowe mają charakterystyczny wygląd — krawędzie skrzydła idealnie łączą się z ościeżnicą. Podczas montażu drzwi bezprzylgowych należy wykazać się dokładnością. Najtrudniejszym etapem jest montaż ościeżnicy bezprzylgowej, dlatego najlepiej skorzystać wtedy z pomocy profesjonalisty. Należy upewnić się, że nie ocierają one o ramę — skrzydła drzwi powinny płynnie się poruszać. To właśnie odpowiednio zamontowane drzwi pokojowe bezprzylgowe zapewnią pożądany efekt nieodstawania od ściany. 

Nie znalazłeś produktu, którego szukałeś?

Powiedz nam, czego szukasz, a postaramy się dodać ten produkt w naszej ofercie. W przypadku zamówienia większej ilości zaoferujemy specjalną cenę specjalnie dla Ciebie