Drzwi przesuwne do pokoju

Właściciele domów i lokali w stylu industrialnym próbują wielu nowych rozwiązań, aby nadać swoim wnętrzom wyjątkowego charakteru. Nowoczesność idzie w parze z prostotą, funkcjonalnością i oryginalnością. Dlatego w pionierski design idealnie wpisują się drzwi przesuwne do pokoju. To rozwiązanie ma wiele zalet — szykowny i nowatorski wygląd jest tylko jedną z nich!

Drzwi przesuwne do pokoju

Brak produktów spełniających kryteria

Ponad 14 lat
na rynku

Ponad 14 lat
na rynku

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Wysoka jakość
produktów

Wysoka jakość
produktów

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

Niskie
ceny

Niskie
ceny

Jakie korzyści płyną z zamontowania drzwi przesuwnych do pokoju?

Drzwi przesuwne do pokoju to element wnętrza, który z pewnością zrobi wrażenie na twoich gościach. Są one świetną, gustowną alternatywą dla klasycznych drzwi montowanych na zawiasy. Być może wcześniej znałeś to rozwiązanie jedynie z montażu obszernych szaf, jednak drzwi przesuwne do pokoju zyskują coraz większą popularność.

Jedną z ich zalet jest z pewnością oszczędność miejsca, na którą pozwalają swoim użytkownikom. Jeśli twoje mieszkanie cechuje niewielki metraż i martwisz się, że nie zmieścisz w nim wszystkich mebli, zdecydowanie powinieneś wypróbować drzwi przesuwne. Dzięki temu, że nie otwierają się one w tradycyjny sposób, nie musisz obawiać się, że zostaną zablokowane przez przedmioty i meble, znajdujące się dookoła. 

Drzwi przesuwne do pokoju pozwalają ci także na aranżację wnętrza zgodnie z twoim poczuciem estetyki. W naszym sklepie do wyboru masz bowiem wiele wariantów kolorystycznych, w tym kilka odcieni drewna i klasyczną biel. Nawet jeśli w przyszłości zdecydujesz się na zmiany, na przykład na przemalowanie ścian, ponadczasowy wygląd drzwi przesuwnych do pokoju sprawi, że nadal będą one mogły zdobić twoje wnętrze.

Drzwi przesuwne do pokoju — kto powinien je wypróbować?

Właściciele małych domów i mieszkań z pewnością nie pożałują montażu drzwi przesuwnych do pokoju. A co z pomieszczeniami pracowniczymi, sklepami i lokalami gastronomicznymi? Wielu właścicieli decyduje się na montaż drzwi przesuwnych w biurowcach. Z jednej strony pozwalają one bowiem na odgrodzenie poszczególnych przestrzeni, z drugiej dają poczucie większej swobody i jedności w miejscu pracy, niż klasyczne drzwi zamykane na zamek.

Drzwi z systemem przesuwnym sprawdzają się także w lokalach gastronomicznych. Mogą skrywać za sobą spiżarnię lub wnęki, w których przechowujemy sprzęt. Są także wykorzystywane na zapleczach i w przymierzalniach.

To jednak nie koniec zastosowań drzwi przesuwnych do pokoju. Świetnie sprawdzą się one również w rozległych przestrzeniach lub wnętrzach o specyficznej aranżacji. Mogą na przykład oddzielać kuchnię od jadalni lub salonu.

Jak przebiega montaż drzwi przesuwnych do pokoju?

Ruch drzwi przesuwnych odbywa się wzdłuż ściany. Do ich montażu potrzebujemy prowadnicy górnej i dolnej, śrub, kółek i podstawowego zestawu śrubokrętów. Aby drzwi przesuwne do pokoju były bezpieczne, należy przymocować je solidnie. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności w tym zakresie, skorzystaj z pomocy fachowców. Nasza firma Door-Drzwi zatrudnia nie tylko osoby obsługujące klientów, ale także monterów. Na twoją prośbę mogą oni zebrać pomiary niezbędne do przyjęcia zamówienia, a następnie zamontować drzwi przesuwne do pokoju w twoim wnętrzu.

Nie znalazłeś produktu, którego szukałeś?

Powiedz nam, czego szukasz, a postaramy się dodać ten produkt w naszej ofercie. W przypadku zamówienia większej ilości zaoferujemy specjalną cenę specjalnie dla Ciebie