O firmie

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. Od tego czasu dbamy o to, by do naszych Klientów trafiały najwyższej jakości drzwi. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty polskich producentów z wieloletnimi tradycjami. Oferujemy drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, wewnątrzklatkowe, a także akcesoria i narzędzia potrzebne do ich montażu.

Doskonale wiemy, że nasi Klienci posiadają odmienne oczekiwania, dlatego posiadamy szeroki wybór drzwi w rozmaitych wariantach, zróżnicowanych pod względem wyglądu, zastosowanych funkcjonalności i użytych materiałów. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, dlatego wykonujemy również drzwi na indywidualne zamówienie.
Działamy przy tym kompleksowo, oferując fachowe doradztwo, szybką realizację, profesjonalny montaż oraz serwis. Wszystko po to, by zakupione u nas drzwi stały się elementami wyposażenia idealnie dopasowanymi do Państwa wnętrz. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Nie znalazłeś produktu, którego szukałeś?

Powiedz nam, czego szukasz, a postaramy się dodać ten produkt w naszej ofercie. W przypadku zamówienia większej ilości zaoferujemy specjalną cenę specjalnie dla Ciebie