Drzwi wewnętrzne nowoczesne

Drzwi coraz częściej stają się jedną z głównych ozdób i wyznaczników stylu w naszym domu. W zależności od wykonanej aranżacji i własnego poczucia estetyki, wybieramy modele industrialne lub klasyczne drzwi wewnętrzne, dostosowane do naszych potrzeb.
Jeśli chcesz wymienić dotychczasowe elementy na drzwi wewnętrzne nowoczesne, postaw na to, co modne i funkcjonalne. Skorzystaj z dostępnych w naszym sklepie Door-Drzwi inspiracji i porad, i postaw na nowoczesne skrzydła drzwiowe.

Drzwi wewnętrzne nowoczesne

Anetka

Drzwi wewnętrzne ramiakowe
921.27 
Dostępne od ręki

Beatka

Drzwi wewnętrzne ramiakowe
859.77 
Dostępne od ręki

Drzwi AGATKA

736.77 

Drzwi ALKA

589.17 

Drzwi AMELKA

626.07 

Drzwi ANDRZEJEK

drewniane ramiakowe
2163.57 

Drzwi ANETKA

921.27 

Drzwi ANKA

724.47 

Drzwi ANTOŚ

drewniane płytowe
1610.10 

Drzwi BART

drewniane ramiakowe
2077.47 

Drzwi BEATKA

859.77 
Ponad 14 lat
na rynku

Ponad 14 lat
na rynku

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Wysoka jakość
produktów

Wysoka jakość
produktów

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

Niskie
ceny

Niskie
ceny

Nowoczesne drzwi wewnętrzne — jak wybrać odpowiednie drzwi?

Nowoczesny design w przypadku drzwi oznacza przede wszystkim lekkość, uniwersalność i przestrzeń. Drzwi wewnętrzne nowoczesne charakteryzują materiały takie jak drewno i szkło. Pionierski design powinien być nie tylko odzwierciedleniem mody, ale także wysokiej jakości i funkcjonalności.

Przeszklenia, które producenci umieszczają w drzwiach wewnętrznych, mają zapewnić użytkownikom dopływ światła do poszczególnych pomieszczeń. Drzwi przeszklone wywołują również efekt podobny do dużych okien i luster montowanych na skrzydłach szaf przesuwnych, tj. dają nam poczucie przestrzeni dużo większej, niż rzeczywista. Dlatego przeszklone drzwi wewnętrzne sprawdzą się zarówno w dużych, jak i niewielkich wnętrzach.

Zarówno drzwi wewnętrzne drewniane, jak i nowoczesne drzwi przeszklone są eleganckie i stylowe. Przyciągają wzrok umiejętnie dobranym do charakteru pomieszczenia odcieniem, zdobieniami lub wręcz przeciwnie — prostotą wykonania. Zostaną z tobą na długie lata, nawet jeśli zdecydujesz się zmienić kolor ścian lub wystrój jednego z pokojów. Popularne obecnie modele drzwi uniwersalnie wpisują się bowiem w każdy styl, zarówno nowoczesnego domu, jak i tego urządzonego w klasycznym stylu.

Gdzie sprawdzą się drzwi wewnętrzne nowoczesne?

Nowoczesne drzwi wewnętrzne to świetny wybór nie tylko do mieszkań i domów, ale także do biur, restauracji i kawiarni. Jeśli twój lokal jest urządzony w industrialnym, loftowym stylu, drzwi wewnętrzne szklane będą strzałem w dziesiątkę. Taki wybór zachwyci gości, optycznie powiększy pomieszczenie, a także zapewni dopływ naturalnego światła.

Jeśli zdecydujesz się na zakup nowoczesnych drzwi do biura, nie musisz obawiać się o termoizolację. Najnowsze modele odznaczają się wysoką jakością, a użyte materiały pomagają utrzymać ciepło w pomieszczeniach. Wewnętrzne drzwi dźwiękoszczelne zapewniają także izolację akustyczną — ta cecha może być szczególnie istotna dla właścicieli dużych biurowców.

Drzwi wewnętrzne nowoczesne – na co zwrócić uwagę kupując drzwi nowoczesne?

Decydując się na zakup drzwi wykonanych w nowoczesnym stylu, nie powinniśmy zapominać o podstawach. Drzwi wewnętrzne muszą być przede wszystkim funkcjonalne i idealnie dopasowane do wielkości otworów w naszych ścianach. Zaprojektujmy wnętrze w taki sposób, aby drzwi nie były blokowane przez inne przedmioty. Zwróćmy również uwagę na to, aby wybrany model spełniał należyte funkcje — na przykład na systemy wentylacyjne i możliwość montażu zamków w drzwiach prowadzących do łazienki.

Jeśli połączymy funkcjonalność i design, drzwi wewnętrzne nowoczesne mogą stać się dumą naszego domu. W salonie Door-Drzwi na nowo odkryjesz wszystkie modele drzwi. W szerokiej ofercie nowoczesnych drzwi wewnętrznych znajdziesz wiele wariantów kolorystycznych, takich jak rozmaite odcienie drewna, grafit i biel, które świetnie dopełnią nowoczesne wnętrza.

Nie znalazłeś produktu, którego szukałeś?

Powiedz nam, czego szukasz, a postaramy się dodać ten produkt w naszej ofercie. W przypadku zamówienia większej ilości zaoferujemy specjalną cenę specjalnie dla Ciebie