Drzwi zewnętrzne stalowe

Stawiasz na wytrzymałe i solidne wyposażenie domu lub mieszkania? Drzwi zewnętrzne stalowe to produkt stworzony z myślą o Tobie. Dzięki świetnej odporności na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne skrzydło zewnętrzne stalowe przetrwa długie lata bez konieczności specjalnej konserwacji. Korzystając z szerokiej oferty Door-Drzwi, stworzysz ze swojego domu lub mieszkania bezpieczny azyl. Wiemy, jak ważny jest wygląd zewnętrznych drzwi stalowych. Właśnie dlatego nasze drzwi stalowe zewnętrzne odznaczają się nie tylko funkcjonalnością, ale również oryginalnym i stylowym designem. Stalowych drzwi zewnętrznych znajdziesz u nas całą masę — sprawdź!

Drzwi zewnętrzne stalowe

Drzwi MIDA 00

Zewnętrzne stalowe gładkie
2458.77 

Drzwi MIDA 101LUX 01

stalowe zewnętrzne
9100.77 

Drzwi MIDA 101LUX 05

stalowe zewnętrzne
9100.77 

Drzwi MIDA 101LUX 06

stalowe zewnętrzne
9100.77 

Drzwi MIDA AS8

stalowe akustyczne, gładkie
4202.92 

Drzwi MIDA INOX 01

Zewnętrzne stalowe gładkie
3688.77 

Drzwi MIDA INOX 02

Zewnętrzne stalowe gładkie
4451.37 

Drzwi MIDA INOX 03

Zewnętrzne stalowe gładkie
4414.47 

Drzwi MIDA INOX 04

Zewnętrzne stalowe gładkie
4143.87 

Drzwi MIDA INOX 05

Zewnętrzne stalowe gładkie
3688.77 

Drzwi MIDA INOX 06

Zewnętrzne stalowe gładkie
3811.77 

Drzwi MIDA INOX 07

Zewnętrzne stalowe gładkie
3922.47 
Ponad 14 lat
na rynku

Ponad 14 lat
na rynku

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Wysoka jakość
produktów

Wysoka jakość
produktów

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

Niskie
ceny

Niskie
ceny

Jakie zalety posiadają stalowe drzwi?

Jeśli chcesz u siebie zamontować drzwi zewnętrzne stalowe, będzie to doskonały wybór! Dlaczego? Stal to materiał znany ze swojej wytrzymałości. Gdy użytkownikowi zależy na wysokim poziomie bezpieczeństwa, bez wątpienia powinien wyposażyć się w solidne skrzydło zewnętrzne stalowe. To doskonała ochrona przed próbami włamania. Co więcej, w przypadku zewnętrznych drzwi stalowych możemy liczyć na ich dobrą stabilność. Nasze produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy wysoką jakość stawiają na pierwszym miejscu. Mocne, trwałe materiały i dbałość o szczegóły powodują, że wybór Klientów często pada na zewnętrzne drzwi stalowe płaszczowe.

Drzwi wejściowe stalowe — jaki rodzaj zamka wybrać?

Wybierając drzwi zewnętrzne stalowe, Klienci często traktują bezpieczeństwo jako największy priorytet. Solidne skrzydło zewnętrzne stalowe to świetna ochrona przed włamywaczami, a dodatkowym elementem zabezpieczającym jest niezniszczalny zamek. Przeglądając znajdujące się na naszej stronie filtry, sprawdzisz dostępne opcje konfiguracji. W ofercie posiadamy: drzwi zewnętrzne stalowe z zamkiem 3-ryglowym, skrzydło zewnętrzne stalowe z zamkiem 5-ryglowym oraz stalowe drzwi wyposażone w zamek hakowo-bolcowy. Każdy z nich to skuteczna bariera dla wszelkich intruzów i świetne zabezpieczenie przed wyważeniem. Solidnie wykonany mechanizm ryglujący sprawi, że poczujesz się w domu wyjątkowo bezpiecznie.

Jakie wypełnienie powinny mieć zewnętrzne drzwi stalowe płaszczowe?

Jednym z istotnych elementów zewnętrznych drzwi stalowych jest ich wypełnienie. Całkowita grubość skrzydła wynosi zwykle nie mniej niż 50 mm. Warto zaznaczyć, że im większe parametry pod względem grubości posiadają drzwi wejściowe zewnętrzne stalowe, tym lepszą ochronę będą stanowiły. Drzwi stalowe płaszczowe składają się z dwóch stalowych arkuszy, pomiędzy które wstawia się określony materiał. Przykładowe wypełnienie to m.in. wełna mineralna, pianka poliuretanowa oraz polistyren spieniony. Stalowe drzwi jednoskrzydłowe wypełnione wełną mineralną charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną oraz akustyczną. Pianka poliuretanowa to nie tylko świetny sposób na wygłuszenie drzwi stalowych, ale również większa ich sztywność. Polistyren spieniony nie zapewnia wprawdzie aż tak doskonałych efektów, ale rewelacyjnie sprawdzi się w przypadku posiadania mniejszego budżetu.

Nie znalazłeś produktu, którego szukałeś?

Powiedz nam, czego szukasz, a postaramy się dodać ten produkt w naszej ofercie. W przypadku zamówienia większej ilości zaoferujemy specjalną cenę specjalnie dla Ciebie