Drzwi wewnętrzne loftowe

Kiedy urządzamy mieszkanie, kierujemy się nie tylko funkcjonalnością wybieranych przedmiotów, ale także naszym gustem i inspiracjami, zaczerpniętymi chociażby z katalogów. Dlatego coraz więcej osób wprowadza do swoich domów powiew nowoczesności. Ten modny obecnie design charakteryzują między innymi drzwi loftowe, przestronne okna, przeszklone komody i zabudowy balkonowe.

Drzwi wewnętrzne loftowe

Brak produktów spełniających kryteria

Ponad 14 lat
na rynku

Ponad 14 lat
na rynku

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Wysoka jakość
produktów

Wysoka jakość
produktów

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

Niskie
ceny

Niskie
ceny

Z jakich materiałów wykonuje się drzwi loftowe?

Jak to się stało, że styl loftowy zyskał tak dużą popularność? Odpowiedź kryje się w jego prostocie, która oferuje nam jednocześnie poczucie dużej przestrzeni i doświetlenia pomieszczeń. Loft oznacza najczęściej minimalizm i neutralne kolory. Niektórzy określają urządzone w ten sposób wnętrza jako surowe. Jest to jednak pożądany, skandynawski klimat, który chwali sobie wielu użytkowników.

Drzwi loftowe wykonuje się z materiałów charakterystycznych dla opisywanego stylu. Przede wszystkim, zawierają one szklane elementy. Pozostała część konstrukcji może być wykonana z drewna lub stali. Niektóre modele drzwi loftowych zaprojektowano w taki sposób, że bez trudu można wpasować je również w przytulne wnętrza. Najlepiej współgrają one jednak z nowoczesnym designem.

Gdzie możesz zamontować drzwi loftowe?

Zastosowanie drzwi loftowych jest niezwykle szerokie. Świetnie sprawdzą się one w domach i mieszkaniach urządzonych w stylu skandynawskim. Przeszklone elementy stworzą udany duet z drewnianymi panelami, ścianami z surowej cegły i neutralnymi, delikatnymi kolorami farb lub tapet. Możesz usytuować je w miejscach wejścia do każdego z pokojów i nie martwić się o zachowanie prywatności. Wiele osób wykorzystuje również drzwi loftowe jako formę oddzielenia kuchni lub jadalni od pozostałych pomieszczeń. Szkło daje im wówczas poczucie dużej przestrzeni i spójności, zapewniając jednocześnie dopływ światła dziennego.

Drzwi loftowe świetnie sprawdzają się jednak nie tylko w mieszkaniach. Coraz częściej decydują się na nie właściciele biur i restauracji. W pomieszczeniach pracowniczych model ten zapewnia sprawną komunikację, poczucie jedności i odpowiednie nasłonecznienie. Natomiast w lokalach gastronomicznych styl loftowy jest coraz bardziej chwalony i pożądany przez gości, którzy pragną zjeść posiłek w minimalistycznym, ciekawie urządzonym wnętrzu.

Jakie rodzaje drzwi loftowych są obecnie dostępne?

Niektóre modele drzwi loftowych montujemy w sposób tradycyjny, z wykorzystaniem zawiasów. Producenci oferują nam także drzwi przesuwne, do których montażu stosuje się specjalnie przygotowane prowadnice. Dzięki stronie internetowej door-drzwi.pl dowiesz się, jakie drzwi warto wybrać i które wzory cieszą się obecnie największym zainteresowaniem klientów.

Bez względu na to, który model wybierzesz, nadasz swoim pomieszczeniom wyrazistego charakteru. Zyskasz także poczucie otwartej przestrzeni i zaprosisz do swojego domu, biura lub kawiarni solidną dawkę światła. Nie obawiaj się także o izolację termiczną i akustyczną. Wbrew pozorom, drzwi loftowe są dźwiękoszczelne i spełniają pozostałe zadania, między innymi zatrzymując ciepło w pomieszczeniu.

Pytanie do produktu:

    Nie znalazłeś produktu, którego szukałeś?

    Powiedz nam, czego szukasz, a postaramy się dodać ten produkt w naszej ofercie. W przypadku zamówienia większej ilości zaoferujemy specjalną cenę specjalnie dla Ciebie