Tanie drzwi wewnętrzne

Zapewne doskonale wiesz, że remont mieszkania wymaga dużych nakładów finansowych. Na wielu elementach wyposażenia nie warto oszczędzać — w końcu chcemy, aby były one inwestycją na lata. Warto jednak mieć na uwadze, że czasami wysoka jakość idzie w parze z okazyjną ceną. Dlatego w naszej ofercie mamy także tanie drzwi wewnętrzne, które posłużą przez długi czas, a jednocześnie staną się niebywałą ozdobą domu.

Tanie drzwi wewnętrzne

Drzwi AGATKA

736.77 

Drzwi ALKA

589.17 

Drzwi AMELKA

626.07 

Drzwi ANKA

724.47 

Drzwi DARUSIA

761.37 

Drzwi ELKA

626.07 

Drzwi EWKA

613.77 

Drzwi IWONKA

662.97 

Drzwi JULKA

626.07 

Drzwi LAURKA

613.77 

Drzwi MONISIA

589.17 

Drzwi NADUSIA

675.27 

Drzwi NATALKA

662.97 

Drzwi OKTAWKA

720.00 

Drzwi OLIWKA

675.27 

Drzwi PATI

724.47 

Drzwi WIKI

749.07 

Drzwi ZOŚKA

613.77 
Ponad 14 lat
na rynku

Ponad 14 lat
na rynku

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Bezpłatny dojazd i pomiar
(na określonym obszarze)

Wysoka jakość
produktów

Wysoka jakość
produktów

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

14-dniowa gwarancja zwrotu
(na produkty gotowe)

Niskie
ceny

Niskie
ceny

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru drzwi wewnętrznych?

Model drzwi wewnętrznych, które wybierzemy, powinien być uzasadniony przede wszystkim rodzajem pomieszczenia, do którego mają one prowadzić. Każde z nich może generować bowiem inne potrzeby. Chcesz kupić tanie drzwi wewnętrzne do łazienki? Zwróć uwagę na elementy wentylacyjne i możliwość montażu zamków i specjalnych blokad. Uważasz, że do jednego z pomieszczeń dochodzi zdecydowanie zbyt mało światła słonecznego? Wybierz drzwi zawierające przeszklenia. Idealnie sprawdzą się one w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym.

Jeśli zależy ci na kupnie tanich drzwi wewnętrznych, określ swój budżet jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowych. Być może powinieneś zrezygnować z jednego z elementów przyszłego wyposażenia, a może wręcz przeciwnie okaże się, że inwestycja pochłonie mniej środków, niż przewidywałeś?

Niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujesz, pamiętaj, że drzwi powinny być odpowiednio zabezpieczone. Przed zniszczeniami i zabrudzeniami uchroni je dobrej jakości folia finish.

Jak kupić tanie drzwi wewnętrzne?

Aby kupić tanie drzwi wewnętrzne, z których będziesz zadowolony, zacznij od zebrania niezbędnych pomiarów. Zmierz wszystkie otwory w swoich ścianach, uwzględniając także ich rodzaj oraz grubość. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, poproś o pomoc doświadczonych fachowców Door-Drzwi. To bardzo ważny etap, od którego zależy to, czy twoje drzwi będą idealnie dopasowane i zapewnią ci komfort ich użytkowania.

Następnie zastanów się, czy chcesz, aby wejście do każdego z pomieszczeń zdobił ten sam model drzwi. Może okazać się to istotne z punktu widzenia budżetu, który jesteś w stanie przeznaczyć na tę inwestycję.

Ostatni etap to znalezienie odpowiadającego nam produktu na stronie WWW lub w salonie Door-Drzwi. Wysoka jakość i niskie ceny produktów w naszym sklepie idą ze sobą w parze. Kupisz w nim tanie drzwi wewnętrzne, które idealnie nadadzą się zarówno do przytulnych wnętrz, jak i do pomieszczeń urządzonych w stylu loftowym.

Oferta tanich drzwi wewnętrznych

Na naszej stronie internetowej door-drzwi.pl znajdziesz klasyczne tanie drzwi wewnętrzne, a także modele z przeszkleniami. Idealnie sprawdzą się one w ciemnych pomieszczeniach, do których nie dociera zbyt wiele światła dziennego. W zależności od stylu wnętrza i twojego gustu, wybierz jasny lub lub ciemny odcień drewna. Buk, olcha, a może akacja lub orzech? Każdy z nich dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Ciekawy efekt uzyskasz także dzięki trufli i poszczególnym odmianom dębu, takim jak sonoma, które zyskują coraz większą popularność.

Charakter wybranych drzwi wewnętrznych możesz dodatkowo podkreślić dzięki oryginalnej klamce. Do twojej dyspozycji są akcesoria w różnych kształtach i rozmiarach.

Pytanie do produktu:

    Nie znalazłeś produktu, którego szukałeś?

    Powiedz nam, czego szukasz, a postaramy się dodać ten produkt w naszej ofercie. W przypadku zamówienia większej ilości zaoferujemy specjalną cenę specjalnie dla Ciebie